Halle Berry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Babooca

2015. április 14.

2014.nov.1
Hosszantartó illatú, fékezett habzású átlátszó színű tusfürdő. Nagyon ritka esetekben fogom bevetni, ugyanis elég erős jázminos illata van, ami nem éppen jó illatú rajtam, és a hozzá passzoló EDP hiányában biztosan nem mutatna jól más parfümmel keveredve. Ajándékba kaptam, de nem venném meg magamtól, nem egy kiemelkedő illat.

2015.04.14.
Húgomnak adtam, időközben megkaptuk hozzá az EDP-t is, de egyszerűen nem tudjuk elhasználni. Minden illatomban ott a jázmin, nagyon szeretem, de ezt nem tudtam megszeretni, sem megszokni. 3 éve szappanokat használok fürdéshez, habfürdőzni sem szoktam, kézmosásra is szappant használ a család, ezért csak kallódik a lakásban... Nem érdemel 4 csillagot, egyszerűen förtelmes. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

2014.nov.1

2015.04.14.