Halo Beauty

Ár:   8450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rainbowgirl14, az összetevőket feltöltötte: pdorka13, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok

• Minimalizálja a finom vonalakat és ráncokat.
  • Támogatja a kollagén és keratin termelést.
  • Elősegíti a tiszta és sugárzó arcszínt.
  • Támogatja a természetes nedvesség barriert a feszes, hidratált és fiatalos bőrért.
  • Gátolja a baktériumokat, kiegyensúlyozza a pH-értéket és megújítja a bőrt.