Hanae Mori

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hanae Mori a japán divat és párizsi haute coutere alakja alkotta meg ezt a parfümöt 1996-ban. A parfüm egy ritka keveréke bogyós gyümölcsöknek és virágoknak jellegzetes eper és mandula tónussal és egy elhúzódó vanilia benyomással. Finom összetétele az illatoknak, ami semmi máshoz nem hasonlítható.

Illatösszetevők: eper, áfonya, fekete ribizli, bolgár rózsa, jázmin, ilang-ilang, szantálfa, mandula, praliné

Ár: 4500 , Eladó: honeybya
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --
Hanae Mori Hanae Mori Parfum+AJÁNDÉK
Ár: 8200 Ft , Eladó: BDG33
Állapot: kép/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)

honeybya

2020. január 15.

Itt a krémmánián sikerült hozzájutnom, nem lett első szaglásra szerelem, mert egy jóval édesebb, valamint erősebb Chanel beütésű illatra számítottam, plusz kapásból vagy 5öt fújtam magamra, ami barimi sok volt 🤣 Aztán kicsit félre tettem, és miután újra elővettem és csak 1-2-t fújtam magamra, elkezdtem szeretni, annyira jó mikor már párolog és előjön ez a finom vaniliás illat. Szerintem ez az a parfüm, ami nagyon különleges, de nem tolakodó, így hétköznapokra is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Timi8

2016. december 14.

Régi vàgyam volt ez a parfüm, sőt, màr pàr hònapja rajta volt a listàmon csak még mindìg sorakoztak előtte... Aztàn kéz alòl, szuper àron sikerült hozzàjutnom ehhez a kis szépséghez, nem is tudtam volna kihagyni! Eddig csak olvastam ròla, màr ùgy is félig szerelembe estem vele, de ma végre a bőrömön is teszteltem mégpedig a sajàt példànyomat! Azt kell mondjam, van olyan jò mint egy Chanel! /Rajongòk ne akadjatok ki!!!/ Nem véletlen amùgy a hasonlatom, merthogy Coco Chanel tanìtvànya volt Hanae Mori és érezhető némi utànhallàs az illatàban is. Viszont amìg a Chanel parfümökkel egyelőre nem jövök ki addig ez kifejezetten tetszik magamon. Benne van a Chanel örökzöld eleganciàja, talàn kissé modernebb megfogalmazàsban, keleties letisztultsàggal ötvözve. Trendfüggetlen, mindenféle alkalomra, kb.minden évszakban és napszakban el tudom képzelni. Viràgos is, gyümis és édeskés is, a szantàlfa és a vanìlia nagyon szépen kiegészìti. Picit sütisebbre, édesebbre szàmìtottam de pont jò ìgy. Összhatàsban leginkàbb a Gres Madamme Gres parfüm illatàra emlékeztet, az is egy nagyon jò kis illat! Az üvege meseszép a valòsàgban. Összességében remek vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

Flami

2016. május 25.

A rózsaszín pillangós változatot vettem meg, szintén ismeretlenül, az itteni és a Fragrantica-s vélemények alapján. Pedig sokszor megfogadtam, hogy nem vásárolok vakon, annyi parfümöm és kölnim van már..de most itt a nyár és olyan szépeket írtak erről az illatról...
Gyengém az édesség és olvastam Dormir leírását a sütivel teli konyháról...aztán elvesztem. :)
És tényleg nagyon finom, nőies, édes, de nem fejfájdítóan. Egyet fújtam a dekoltázsomra 4 órája és még mindig érzem.
Ötöst adok, mert ez ilyen első látásra beleszerelmesedés szituációnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 25.

Ötöst adok, mert ez ilyen első látásra beleszerelmesedés szituációnak tűnik.

Dormir

2016. március 22.

Ismeretlenül rendeltem meg.
Első fújás picit csalódás volt, mert valami egetrengetőbbre számítottam. Sima édes semmiség, ami valahogy ismerős.
Aztán egy pár óra múlva valóban függést vált ki. Nem érzem gyümölcsösnek, epresnek különösképpen nem, de biztosan sokat számít, mert ugyan nagyon édessé válik, mégsem csupán cukros, vaníliás.
Alkotókra nem tudom bontani, de finom, lágy illat, kortalan. Melengető, vigasztaló, jó kedvet hozó. Sütivel teli konyha, krémes édességek mellett is nagyon csinosan öltözött, szexi nő. Komolyan, olyan minden, ami szem, szájnak ingere. Egyszerre csinos, gourmand, vigasztaló, kuckózós, nyitott, vendégszerető....nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Ismeretlenül rendeltem meg.