Hannah Montana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Naomi080, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

doreen

2012. augusztus 29.

nem tudom, hogy ez-e, de nekem van egy hannah montanás parfümöm. ilyen rózsaszín, de nem olyan az üvege, mint a képen. 1 eurósban vettem kb 800-900 forintért. régóta kerestem egy ilyen rágógumis-gyümölcsös illatot, aztán megtaláltam ezt. szerelmes voltam ebbe az illatba, és egy párszor újra vettem. bár nem valami tartós.
aztán hirtelen valami nőiesebb parfümre vágytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

aztán hirtelen valami nőiesebb parfümre vágytam.

Naomi080

2012. augusztus 6.

Nagyon finom illata van. Még középsulis koromba volt a kedvencem. A fiatalabb korosztálynak ajánlom. Azért adok neki csak négy csillagot mert egy kicsit "gyerekes" illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.