HappySkin

Ár:   1 890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCat, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 890 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1890 Ft

Hasonló hatóanyagokkal bír, mint a „Folyékony arany” szappan - kakaóvaj, olívaolaj, méhviasz, sheavaj-, így a két termék jól kiegészítheti egymást. Ajánljuk száraz, irritált, rendkívül érzékeny bőrre is.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annakovacs1

2019. június 26.

Alapvetően vízhiányos bőrömet teljesen rendbehozta. Kellemes, natúr illata van és nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

macika777

2016. szeptember 1.

Nővérem kislánya használja, mert ekcémás volt a bőre. De amióta ezzel bekenik minden este, lefekvés előtt, azóta nem újult ki az ekcémája!! És szép puha marad a bőre :) érdemes kipróbálni hasonló problémákkal küzdőknek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

jolieangelina

2016. június 18.

Saját részre vettem meg, mert amíg nem natúr kézmosó szappant használtunk, addig nagyon száraz volt a kezem :( Bármivel kentem, semmi nem segített, inkább rontott a helyzeten. A gyerekeknek vásároltunk Happyskin termékeket és nagyon bevált, ezért vettem magamnak is! Teljesen rendbe hozta a kezemet, egyáltalán nem száraz, persze azóta cseréltük a kézmosó szappant is natúrra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

deakreka

2016. június 3.

Ajándékba vettem meg édesanyámnak az ekcémás és nagyon száraz bőrére, és teljesen elégedett vele, mert nem jön elő az ekcémája. tartósan hidratáltan tartja a bőrt, emiatt nem szárad ki és az ekcéma sem jelenik meg :))) csodaszer, mert eddig bármit próbálhatott semmi nem vált be neki, sőt még rontott a helyzeten...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 25.

Ez az első szilárd testápolóm. Egy kicsit tartottam tőle, hogy vajon beválik-e, de bevált. Kakaós, enyhe mézes illatú, valóban könnyen olvad a száraz bőrön és viszonylag hamar beszívódik. A hidratáló és bőrápoló hatása nagyon jó, a kakaó vaj miatt a mélyebb rétegek is hidratáltak lesznek, ezért másnap is még puha a bőröm. Ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol