HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: winnie, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1390 Ft

"A Jó reggelt szappan nem más, mint egy növényi alapanyagokból és öko kecsketejből összeállított regeneráló bomba. A hozzáadott borsmentaolaj miatt lesz frissító hatású a szappan. A termékben található darált kávé kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, az olívaolaj és a kakaóvaj pedig így akadálytalanul fejti kikondícionáló hatásukat a bőrödön. Behatolnak a felső rétegekbe, és megkezdik áldásos munkájukat. Ez mindössze pár percet vesz igénybe, mégis pozitív változásokat tapasztalhatsz a bőrödön. A termék rendszeres használata mellett érezheted igazán bőröd igazi átalakulását."

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

nekoSX

2018. október 7.

Megint beugrottam a kakaóvajnak. Ismét hibáztam.
A szappan túl nagy, ezért kettévágtam, hogy elférjen a kézben. Most fogy el a második fele és alig várom, hogy eltűnjön a fürdőszobából. A kávézacc benne nagyon durván karistolja a bőrt, gyakorlatilag csak tenyérben lehet felhabosítani. A habja nem az általam szeretett ápoló selymes hab, mint a Manna szappanoké. Kívül van a szappanon egy sötétebb barna réteg-ez nyúlik-taknyosodik használat alatt, a belseje világosabb. Illata kávé-csoki-menta katyvasz, de csak nagyon halvány, igazán nem lehet érezni még használat közben sem. Nagyon szeretem a márka többi termékét, de ez a szappan nagyon arra hajaz, mintha én dobtam volna össze a konyhában, minden polcon talált maradékból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 7.

Megint beugrottam a kakaóvajnak. Ismét hibáztam.

jolieangelina

2016. augusztus 25.

Egy hónapja vásároltam saját részre, kézmosásra és arc mosásra szoktam használni csak és nagyon szeretem! Kellemes illata van, felfrissít, és azóta sokkal kevesebb mitesszer van az arcomon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

markusgina

2015. december 19.

Ajándékba vásároltam édesanyám részére es nagyon nagyon bevált neki, azóta a család többi tagja is szívesen használja, es nagyon jo illata is van :) nálunk 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Shuu

2015. augusztus 24.

Eredetileg dr.organic tusit akartam venni, de pont elfogyott a teafás, és a Blaha Müllerben most van egy kis promós ügynökük, aki megkérdezte, hogy rábeszélhet-e valami még naturálisabbra és biobbra, majd megtette :)) Már az illata alapján beleszerettem, ráadásul radíroz és 26% bio kecsketej van benne (az a caprae lac)!! Első használat után vagyok, nagyon krémes volt és most pihipuhi a bőröm! <3 A kezem kicsit száraz, de az egyébként is mindig az. Újravevőős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Aquariusgirl

2014. augusztus 27.

Vadul keresgéltem itt a Krémmánián a natúr termékek között, mert jól berágtam a parabenekre.... Ráleltem Happyskin-ékre, böngésztem a weboldalukon és rendeltem is egy csomagot 5 db termékkel, ami 10.000,-FT-ba került!! (Egy sampon, egy hajbalzsam, ez a szappan, egy deo és egy testápoló.) Amikor átvettem a csomagot kezdett gyanús lenni a dolog, ugyanis igen kicsi volt a doboz. Mikor kibontottam, kiderült, a termékek 100 ml-s!!!!!!!!!!! kiszerelésűek. (Biztos én voltam a figyelmetlen, hogy a kiszerelésről közölt info-t nem vettem észre rendeléskor.) A cég is érezheti, h valamivel kompenzálnia kell, mert kaptam tőlük + egy szappant ajándékba. Miután lehiggadtam, használni kezdtem a termékeket.Ez a szappan szuper termék. Elég erősen radíroz (érzékeny bőrűek nem tudom mit kezdenek vele), de mivel én elég fakír vagyok, nekem tetszik. Én sem érzem benne a mentát (de a kávé illat sem erős benne), viszont valóban pihe-puha lesz tőle a bőr - és ami fantasztikus benne- ezt úgy teszi, hogy nem szárít!!!!!! Igen jótékony a benőtt szőrökkel szembeni harcban. Az ára nekem elég horror, csak ez, amiért gondolkodom az újravásárláson. És csak az ára miatt vonok le 1 csillagot.

update: hosszabb távon, bizony rendesen szárít :-( pedig csak hetente 2x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

winnie

2013. augusztus 8.

Erősen radírozó szappan, nem találkoztam még ilyen szinten exfoliáló bio szappannal. A borsmentát én nem igazán érzem, de valóban felfrissít és ápol, szerintem fertőtlenít is, a néhány gyantázás utáni benövést gyönyörűen begyógyította, alig látszanak 2 használat után. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Elaeis Guineensis Butter, Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.