HappySkin

Ár:   1 990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsika9225, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   1 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1990 Ft

Friss illatávala természetes dezodorálást biztosít és véd az izzadtság okozta kellemetlen szagoktól. Ugyanakkor nem gátolja az izzadás természetes folyamatát.

• Árnika: Hatásos gyulladás- és fájdalomcsökkentőként ismeretes, külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, továbbá enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, ismeretes fertőtlenítő hatása is.
  • Körömvirág:  A borotválkozás okozta irritóciót, nyugatóhatásával hatákonyak kezeli, emellett gyulladásgátló ésfertőtlenítő hatással is rendelkezik.
  • E-vitamin: E-vitamin, amely antioxidáns tulajdonsága mellett a Tocopherol természetes tartósító anyagként szolgál, növényi olajokból nyerjük.
  • Illata:  megnyerő fás friss illat szantállal, fenyővel és leheletnyi citrommal megfűszerezve

Ár: 1990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Ár: 1990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
rayeri

2017. június 16.

Az eddig próbált natúrdeók (Manna, Phi, Alverde) közül a legjobb! Főleg mióta változtattak kicsit az állagán és könnyebben kenhető. Vajszerű állaga van, de nem csúszkálós, felkenéskor könnyen oszlik és egy pici porszerű réteget hagy maga után, ami egyáltalán nem kellemetlen. Az illata finom, visszafogott. A ruhát nem bántja. Én picit rá szoktam még paskolni a Lush Greench-éből és nekem frankón olyan a hatásuk mintha alus deót használnék, pedig izzadékony vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

laszti

2017. június 5.

Nyári időszakban használom, amikor erősebb védelemre van szükségem.Az állaga miatt a használata ugyan nem egyszerű, mivel morzsálódik, de rendszeresítettem egy kis műanyag kanalat, aminek a végével, mint aplikátorral veszek egy keveset, és ezt az ujjamon egyensúlyozva igyekszem a hónaljra felvinni. Egy hibája van, a sötétebb ruhákon nyomot hagy, azonban mosással eltávolítható. Készülődés során ennek a felvitele a legutolsó, így nem kenem össze a blúzokat. Emiatt 4 pont, a hatása egyébként abszolút!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

ABarbara

2017. március 17.

Nagy reményekkel vetettem bele magam a tesztelésbe, azonban nekem csalódás a termék.
Az illata nagyon kellemes, hatása is oké, viszont a kenhetősége szörnyű. Valószínűleg a kakaóvaj tartalmának köszönhetően alig lehet kivarázsolni hidegebb időben a tégelyből, ha mégis sikerül és az ujjam között megolvasztom, akkor is foltosan tudom csak felvinni.
Próbáltam radiátoron/napon megolvasztani és úgy használni, de úgy sem tökéletes a végeredmény. Sajnálom, így kukában landol a maradék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Ancsika9225

2015. július 22.

A nevéből adódóan férfiaknak készült, de nekem ennek jobban tetszett az illata. Napi két használat mellet, semmi hibája nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract