HappySkin

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Natúr krémdezodor az érzékeny bőr számára.

Bio kókuszolaj tartalma fertőtlenít, míg a bio shea vaj felel a puha bőrért. A klinikailag tesztelt dermasooth hatóanyag az irritációk ellen véd. A Silk krémdezodor esetében amiatt sem kell aggódni, hogy foltos lesz a ruha a dezodor használata után. Az egész napos frissesség garantált használatával.

renikathi

2019. május 27.

Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A magas árért cserébe többet vártam, mint viszonylag baráti összetevők. Az állaga miatt nem lehet eléggé komfortosan használni, cserébe a kellemetlen szagoktól sem véd. Három hét használat után nekem két csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Catyx

2019. március 4.

Az itteni vélemények alapján vettem és nem bántam meg. Kicsit fura az állaga, olyan szemcsés de mégis krémes, ugyanakkor tapadós. Nem tudom szépen elkenni. De más probléma nincs vele. Az összetevői szépek, illata finom. Nem izzadok, nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

mlleeliy

2019. február 21.

Bementem a müllerbe, hogy a deomat is leváltsam alumíniumsó és minden más káros anyagtól mentesre. Rengetegnek megnéztem az összetevőjét, hát egyik sem volt valami bizalomgerjesztő... Ha alumíniumsót nem is, de idegmérget vagy valami más "szemetet" tartalmazott. Utolsó reményem a happyskin-es stift volt. Nem kellett csalódnom. Tökéletes INCI a termék hátulján. 2 hete tesztelem, nekem bevált!! Jó állag, finom illat. Ezt bátran merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

tuntun

2019. február 8.

Végre egy olyan dezodor, amelyik teljesíti is, amit ígér! Problémás bőrön is kiváló, nem csíp, kellemes érzés és tényleg frissen tart. Az meg csak hab a tortán, hogy természetes összetevőket tartalmaz, így nem jutnak a szervezetembe káros anyagok. Nagy-nagy gratula, HappySkin!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin