HappySkin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2017. március 20.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Natúr fürdőbombánk igazi megnyugvást varázsol a hétköznapokba. Érdemes kipróbálni, hiszen kizárólag természetes alapanyagot tartalmaz, mégis szuper pezsgést, és garantáltan finom illatot biztosít. A fürdőbomba olyan nagyszerű alapanyagokból áll, mint a shea vaj, és gránátalma natúr illat."

Virvatuli

2017. március 21.

Muszáj volt feltöltenem, mert ennyire brutálisan vacak termékkel én még nem találkoztam. Valentin-nap környékén adták ajándékba a rendelésekhez, szépséges pirospöttyös csomagolásban érkezett, isteni illattal. Előtte nem sokkal próbáltam a Yamuna fürdőbombáját, az nagyon tetszett, alig vártam, hogy ezt is kipróbáljam. A Yamunával ellentétben ez nem keveredett el teljesen, hanem pink trutymóba állt össze a víz tetején. Ekkor kellett volna gyanút fognom. A kádam még két hét múlva is úgy nézett ki, mint amiben különös kegyetlenséggel lemészároltak egy csillámpónit, hiába sikáltam bármivel (én meg pár napig úgy, mint akinek egzotikus, enyhén csillámló bőrbetegsége van, pedig magamat is sikáltam). A pasim persze könnyesre röhögte magát. A kádat végül sikerült megmenteni, bár a csempe egy része és a zuhanycső még mindig halványrózsaszín. Amúgy szeretem a Happyskin termékeit, de jó lenne, ha kipróbálná valaki a cégnél az új cuccokat, mielőtt ilyen meglepetéseket okoznak a vásárlóknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.