Harangvölgyi

Ár:   210 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mese89, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   210 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kvantum technológián alapuló bőrápoló eszköz

A HV MAGIQSKIN által képviselt kvantumtechnológia a természetben fellelhető ásványok és kristályok által kibocsátott rezgések energiáján alapul.

Az élő szervezet és a kristályok egymásra gyakorolt kölcsönhatásának jótékony eredményeit már számos ősi gyógymód is felhasználta. A szervezet elektromágneses tere kölcsönhatásba lép a kristály saját rezonanciájával, bioenergetikai és mágneses terével, eközben fejti ki pozitív élettani hatásait a bőrre. A problémás bőrtünetek egy részét ugyanis annak élettani-, vagy energia folyamatainak zavarai okozzák. A HV MAGIQSKIN tehát kvantum-technológia segítségével a bőr energetikai viszonyainak javításában játszik szerepet, így a bőrproblémák enyhülhetnek, élettani folyamatai pedig javulhatnak.

A HV MAGIQSKIN és a HV HydroCare Serum együttes alkalmazása elsősorban a következő tünetek enyhítésére nyújthat megoldást: szemkörnyéki karikák, petyhüdt bőr, felszíni és mimikai ráncok, tág pórusok, dehidratáltság, fakó bőr.

Az eszközt használók további pozitív tapasztalatai:

• lifting hatás
  • a bőr anyagcsere folyamatai fokozódhatnak
  • a pigmentfoltok halványodhatnak
  • relaxáló és energetizáló hatás
  • faggyútermelődést normalizáló hatás
  • a nyak, dekoltázs és kézfej területén alkalmazva a bőr feszesebbé válhat