Haus Labs by Lady Gaga

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2023. szeptember 25.

Ár:   $38
Lelőhely:   Sephora

Bőrápoló összetevőket (fermentált árnika olaj, szkvalán, repceolaj) tartalmazó, talkummentes, nem komedogén bronzer, amely bársonyosan sima és súlytalan érzetű a bőrön. Kiemelkedő színteljesítményt nyújt, javítva a bőr megjelenését.

12 árnyalatban kapható

5000 Ft - Haus Labs by Lady Gaga Power Sculpt Velvet Bronzer - Light level 2
Ár: 5000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Packeta/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Trixi

Korcsoport: >54
2023. október 5.

A külseje számomra csillagos ötös: masszív, minőségi, jól záródó (összepattanó) + könnyen nyitható (körömkímélő), kellemes tapintású fedél, egyedi színvilág, belül tükörrel. Elegáns, még akkor is, ha az arany szín nekem inkább csak ékszerben jön be. Szóval, amit Lady Gagától elvár az ember, azaz nem gagyi. Széles színválaszték, ami skálákra van osztva, tehát pl. 4 szín a világos bőrűeknek, Level 1-től 4-ig. Ez nagyon megkönnyíti a választást. Sikerült is a Light Level 2-vel nem mellényúlni, egy viszonylag semleges szín, megfelelő a világos neutrális bőrszínhez, nem narancsos, nem szürkés, nem vöröses. Rajtam egy visszafogott, de jól építhető (akár kontúrozásig) szín, viszont érdemes könnyű kézzel és laza ecsettel használni, mert nem adja ki azonnal a színerősségét, és bele lehet futni egy erőteljes, nem kívánt hatásba. A laza ecsetszőr azért is fontos szerintem, mert nagyon puha, szinte porózus bronzerről van szó, tehát egy kemény mozdulattal nagyon könnyen túl sokat lehet felvenni, és beterít mindent. Ez nem azt jelenti, hogy poros a hatása, felvitelkor szépen terül, a bőrápoló olajoktól nem matt. Jelenleg a Smashbox Buildable Cheek ecsetet használom hozzá, eddig ez vált be legjobban. Nem irritál, nem szárít, és viszonylag tartósnak mondható, persze attól is függően, milyen alapozás van alatta. Nekem a 4 db világos szín közüli választási lehetőség kivívta a csodálatomat, és azt hiszem, az igazán jól passzoló árnyalatot sikerült megtalálnom a bőrszínemhez végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. október 5.