Haus Labs by Lady Gaga

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2023. szeptember 25.

Ár:   $45
Lelőhely:   Sephora

Közepes fedőképességű, építhető, nagy teljesítményű, súlytalan, tiszta alapozó, 20 bőrápoló összetevővel, a szabadalmi oltalom alatt álló, fermentált árnikával átitatva, amely segít csökkenteni a bőrpírt, egyenletessé teszi a bőr tónusát, és véd a környezeti stressztől. Minden bőrtípusra alkalmas, beleértve az érzékeny és pattanásos bőrt is.

51 árnyalatban kapható

Haus Labs By Lady Gaga COLOR FUSE BLUSH
Ár: 8800ft+pk , Eladó: lexi_toth
Állapot: 2x próbált, újszerű , Helyszín: --, fizetés: előre utalás után foxpost/packeta/mpl
Ár: 15.000Ft postával , Eladó: TDZS
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lexi_toth

2024. január 4.

Bár kombinált bőröm van, de mégis szerintem fantasztikus alapozó. EL DW-t használok nyáron, de télre valami könnyebbet kerestem. Ez az alapozó tényleg olyan, mint egy második bőr, nagyon szép, közepes a fedése. A hozzátartozó korrektorral használom, szerintem tökéletes a végeredmény. Tekintve, hogy t vonalban könnyen átfénylik a bőröm, így napközben 1-2x szükség van púderezésre (mivel nekem eddig mindennel így volt nem probléma ennél sem). A tartósságát tekintve nem egy EL DW az biztos, sajnos könnyen kopik főleg a “használatban lévő” részekről (orr, áll környéke). Hideg rózsaszínes bőrtónusom van, nekem a 060as árnyalat tökéletes, nem lettem sárga. Nethez képest világosabbak az árnylatok. Nem oxidálódik. Tuti ez lesz az őszi, téli alapozóm, a nyárban nem vagyok biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2023. október 2.

Őszintén szólva nincs olyan árnyalat ebből a rendesen hájpolt alapozóból, amely az én szimpla neutrális világos bőrszínemre pont jó lenne. Ugyan a Gaga által használt 110-est nem próbáltam, mert szerintem túl világos nekem (Gagát látva), a 160-as színmélysége ugyan jó lenne, de túlontúl sárga, valamint a 175-ös is (miért kell egymás mellett két peachy undertone is a színskálán a neutrális csoportban?). Érdekes módon, a sötétebb, ligh-medium kategória 200-as árnyalata áll a legközelebb a nyári bőrszínemhez, és végre nem sárga, inkább rózsás (balanced a leírás szerint), viszont sötétebb picit még a nyári színemnél is, a téliről már nem is beszélve. Szóval, mi, közép-európai nem túl világosok és nem túl sárgák nem nagyon szerepelünk a gagai univerzumban. Magáról az alapozóról szólva, arcápolónak nagyon jó, alapozónak nem annyira. Nagyon kellemes viselet a bőrön, és tényleg javít a bőrpirosságon. Amikor lemosom az alapozót, szebb a bőröm, mint reggel volt. Viszont nagyon zsíros a látvány, naponta többször kell frissíteni a mattító púderrel, napközben kopik, estére szinte eltűnik a bőrről. Ecsettel szerintem túl vastag a réteg, szivaccsal számomra szebb. Közel a teljes fedéshez, csak sajnos nem tartós. Kivéve, amikor matt fizikai fényvédőre viszem fel, ultratartós és matt lesz, csak nagyon vastag és mű (szerintem). Sajnálom, mert amúgy a bőrápoló hatása csodás (alapozó létére persze), csak a tartósságon és a színskálán kellene dolgozni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. október 2.