Hayari Paris

Ár:   48 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsivero, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   48 900 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Illatjegyek: liliom, gardenia, őszibarack, mandarin, szantálfa, pacsuli

Fújósban 🌸 Hayari Paris Broderie EDP
Ár: 3990 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Balatonfüred , fizetés: Személyesen posta foxpost

Fanika

2021. május 24.

Álomszép illatköltemény ez is, akárcsak a testvérkéje, a Goldy. Kissé fanyar, férfias nyitás után megvillantja nőies oldalát, és valami egészen különleges virágos-barackos illatfátyollá lényegül. Nagyon tartós, talán még tartósabb is, mint a Goldy. Szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 24.

aidanne

2020. október 26.

Rendkivul boldog tulajdonosa vagyok ennek a csodanak. Most az egyszer nagyon orulok, hogy 100 mlsem van, mert fujom is ezerrel.
Az uvege meses, nem csicsas, elegans mint amilyen az illat maga. Rajtam rendkivul tartos. En ha befujom magam vele, a hajamon es a nyakamnal masnap is erzem. Erdekes illat amugy, nagy atvaltozo muvesz. Eloszor egy tingli tangli kis viragos illattal nyit, engem a Coco Mademoiselle-re emlekeztet. Az eleganciajara, a kedvessegere.majd a kozepetol fogva valami menyorszag veszi kezdetet. Egy selymes, viragos, gardenias, barsonyos, liliomos csoda. A barack csak puha jegykent van most itt jelen, aki nem kedveli a parfumben a gyumolcs jegyet ne tartson tole. A szantalfatol lesz igazan egyben de megis ez az egyveleg egy igazi puha, nagyon elegans, megis csodalatos illatot rejt. Fantasztikus parfum. Van benne pici edesseg is, aki szereti az elegansan, enyhen edes, nagyon kellemes illatokat annak nagyon ajanlom. Szerintem a szine a hofeher. Egyszer muszaj kiprobalni. Annyira noies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.