Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2011. december 12.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hydra-Cink formulája hatékonyan megszünteti a kopásodás okát, valamint a fejbőr kellemetlen, száraz, húzódó érzését is, mely szintén a korpa kialakulásával függhet össze. Színezékmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Gyengéden táplálja a fejbőrt, simává, puhává teszi a hajat. Már az első hajmosásnál elkezd hatni. Kíméletes, pH-semleges formulájánál fogva mindennapi használatra alkalmas.

pzs14

2019. augusztus 25.

Szerintem évtizedekig volt a családunk hű társa, a korpamentes, ápolt haj biztosítója férjnél, gyereknél, nálam.
Most azért szeretném lecserélni, mert haladunk a vegyszermentes lét felé, így szeretnénk minél kevesebb kemikáliát magunkra kenni. Pálmaolajmentes, bio szappansampon kipróbálás alatt - egyelőre jól muzsikál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

ziadrienn

2018. május 29.

már egy használat után szebben néz ki fejbőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

már egy használat után szebben néz ki fejbőröm...

Aspartia

2018. január 1.

Nemrég vettem, még kipróbálás alatt vagyok vele... H& S samponoknál mostantól megvárom az egy hónapos "lefutási időt", és aztán nyilatkozok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Luska

2016. november 5.

Végremegtaláltam a tökéletes sampont! A hajam sokkal kevésbé zsírosodik tőle! A korpám megszűnt létezni! A fejviszketés és a pattanások, grízek elmúltak a fejemről! Csodaszer! Én ennél a samponál maradok, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

RitaL

2016. július 23.

Nekem csak ez a sampon válik be korpa ellen. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Nekem csak ez a sampon válik be korpa ellen. Nagyon ajánlom.

HardCandy092

2016. július 22.

Nagyon sokáig nem használtam semmi mást a H&S-en kívül, mert amint leálltam vele, visszajött a korpa, aztán egy fodrász azt mondta, hogy ez azért van, mert a H&S "odaragasztja a koszt a fejbőrhöz" és a másik sampon ezt lemossa, csak egy rövidebb ideig lesz így. Megfogadtam ezt a tanácsot és valóban így lett. Nem tudom, hogy tényleg igaz-e, de én azóta nem használok H&S-t és teljesen elmúlt a korpásodás is.
Azért kap +1 csillagot, mert tényleg ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Azért kap +1 csillagot, mert tényleg ápol.

novak.v

2016. január 27.

Abszolút meggyőző! Mostanában annyit váltogattam a samponjaimat, annyi mindent kipróbáltam, hogy nem tudom azok közül valamelyiktől, vagy a hideg időtől de megjelent némi korpa, ami nálam egyáltalán nem jellemző. Gondoltam, szuper, vegyünk valami vackot a gyógyszertárban, aztán eszembe jutott, hogy előbb talán megérné kipróbálni ezt. És be is vált. Még a flakon felénél sem vagyok, kb 6 használat után nálam teljesen megszüntette a problémát. Igazából annyira jól tisztít, kifejezetten kiadós is és olyannyira szeretem az illatát, hogy lehet ennél maradok egy jó darabig, de legalábbis amíg el nem fogy biztosan. Persze balzsamozni utána kötelező, de teljesen jogosan megérdemli az 5 *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Emme

2015. október 5.

Nem értem,komolyan modnom. Nekem pont azt okozza,amit egyébként megszüntetni hivatott. Nem csak ezt próbáltam, 2 vagy az is lehet,hogy 3 másikat a márkától, és egyszerűen tanácstalanul álltam a katasztrófa fölött amit okozott. Lehet,hogy csak az én fejbőrömmel nem működik együtt, de a legtöbb kozmetikai termék amúgy is szubjektív....0 pontot érdemelne tőlem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

timmantyú

2015. szeptember 11.

Jó ideje már csak Head&Shoulders samponokat veszek és leginkább ezt, mert elvileg érzékeny fejbőrre van. Egy ideig próbálkoztam mindenféle más samponnal, de a legtöbbtől már közvetlenül hajmosás után viszketett a fejbőröm, sebesre vakartam. Ezzel a samponnal ilyen nincs. Mostanában már nem merek próbálkozni, a márka termékei az egyetlenek, amik hosszútávon is beváltak, a korpa ugyan tökéletesen nem múlott el, de arról már lemondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

nyuszita

2015. július 28.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, és nagyon jól tettem. A Bioderma Nodé DS+ helyett kerestem egy költséghatékonyabb alternatívát, aminek a használatakor nem tér vissza az eredeti viszkető érzés és nem lesz megint hámló, korpás a fejbőröm. Nagyon elégedett vagyok vele, mostantól ez lesz a samponunk otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.