Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2012. október 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, azonnal beszívódó krém, amely tökéletes táplálást biztosít a bőrnek. A és C-vitamin, aktív holt-tengeri ásványok, növényi olajok, avokádó mag és aloe vera kivonata teszik teljessé a krémet. Kiváló a hízási-fogyási csíkok kialakulása ellen, kellemes friss illatú krém.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 31.

Könnyű textúrájú testápoló, gazdag összetevőkkel. Jól kenhető, hamar beszívódik, kitűnően hidratál, ápol. Selymes, puha bőrt eredményez. Én a tégelyes testápolókat jobban szeretem, mert a tubusosból, a vége felé nehezebb kinyomni a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 31.