Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2012. október 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aromaterápiás, természetes, egészséges, hidratáló hatású, spa szappan. Nagy koncentrátumban tartalmaz gránátalma olajat, amely kiváló antioxidáns, gyorsítja a bőrsejtek megújulását, C, E, K és B5 vitaminokat, Omega 3, 6 és 9 zsírsavakat és holt-tengeri ásványokat. A gránátalma-mag olaja elősegíti a bőr öregedésének lelassítását, megerősíti az immunrendszert, megelőzi a ráncokat, kivilágosítja a pigment-foltokat és semlegesíti a szabadgyököket. Csipkebogyó olaj, homoktövis olaj, argán olaj és aloe vera teszi különlegessé.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben lévő vitaminok valamilyen keveréke.

Nem szabványos INC név. Omega zsírsavak kombinációja.