Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A holt-tengeri iszap minden bőrtípusra ajánlott, de különösen bőrproblémákkal (pikkelysömör,ekcéma) küzdőknek. Sportolóknak is ajánljuk, mivel enyhíti az izom- és ízületi fájdalmakat, egyszerre nyugtató és élénkítő, frissítő hatású. A Holt-tenger mélyén található természetes fekete iszap különleges tulajdonságai már évezredek óta ismertek. 26 olyan alapvető ásványt tartalmaz mint például a magnézium, a kálcium, a kálium, különböző kloridok, a cink, a lítium, a króm, a vas, a jód és a bárium.

winnie

2013. január 11.

Pár hónapja vettem egy gyógynövényboltban az ekcémás bőrömre. Fél kg-os kiszerelés, nagy nehezen átraktam egy lezárható, műanyag edénybe. A honlapjukon azt olvastam, hogy arcra ez a nagy kiszerelésű nem használható, de a csomagolás hátulján ezt nem tüntették fel, sőt....(!?) Én csak az arcomra használom, kicsit fel kell melegíteni a tájékoztató szerint, de ilyenkor pici vizet kell hozzá rakni, nem sokat, mert akkor túl híg lesz, majd irány a mikro.(nagyon hamar felmelegszik) Először picit csíp, főleg az allergiás részeken, de utána kellemesen hűsít és elmulasztja a viszketést. Azt vettem észre, hogy jelentősen felgyorsítja a gyógyulási folyamatot, ami nagyon jól jön, ha az ember nem akar piros és hámló fejjel járkálni hetekig. Lemosni nem egyszerű, de megéri a fáradozást. Túl sokszor nem ajánlott használni egy héten, mert szárítani kezd, de nekem ez most pont jól jön. Használat után az én bőröm igényel egy kis olajat/krémet. Az biztos,hogy simítja, méregteleníti, feltölti a bőrt. Nyugtatja a viszkető részeket allergia esetén és egységessé teszi a bőrfelszínt. Nálam jól vizsgázott. Nem mellékesen a fél kg jó sokáig elég lesz. Pluszban szoktam a samponomhoz is rakni felvizezem és összerázom őket,majd alaposan bemasszírozom. A zsírosodásra hajlamos, érzékeny fejbőrömet nyugtatja és nem kell már másnap hajat mosnom. Jó állagú és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 11.