Health & Beauty

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2014. október 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges, innovatív formulán alapuló iszapos arctisztító

Ez a szappanmentes arctisztító tartalmaz Holt-tengeri iszapot, dúsított zöld tea kivonatot, teafaolajat, aloe verat és kamillát. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, a smink maradványokat, és a szennyeződéseket. Elősegíti a hidratáló krémek beszívódását, növelve ezzel hatékonyságukat

Mindennapi használatra ajánlott, normál és kombinált bőrtípusra, valamint fiatalkori bőrproblémák esetén is, és férfiaknak borotválkozás előtt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)