Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2013. február 19.

Kategória:   Tusfürdők

A H&B tusfürdők természetes alapanyagokból készülnek, Holt-tengeri ásványok, E-vitamin és illóolajok egyedülálló kombinációja, amely vízzel érintkezve jól habzó szappanná változik. A kényeztető és alaposan tisztító tusfürdő megőrzi a bőr egészségét. Tartalmaz shea-vajat a rugalmasságért, olíva olajat és mézet a puhaságért, homoktövis olajat a maximális bőrtáplálásért és a bőrszerkezet javításáért, valamint szőlőmag olajat, jojoba olajat, aloe verát és mandula olajat. Aromaterápiás készítmény, amely segít az ellazulni. A tusfürdő semlegesíti a kemény víz negatív hatásait, puhítja, ragyogóvá, bársonyos tapintásúvá varázsolja a bőrt. Kellemes illata a frissesség és megújulás érzetét kelti.

Kiszerelés: 780 ml

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.