Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Samponok

Száraz, festett vagy elvékonyodásra hajlamos hajra ajánljuk az egész családnak. Napi rendszerességgel használható, nagyon kellemes illatú. A gondosan válogatott összetevők, az olíva olaj, a méz, az argán olaj, a homoktövis olaj, a jojoba olaj és a szőlőmag olaj mélyen behatolnak a fejbőrbe, táplálják, regenerálják, és természetes védőréteggel vonják be hajat, amely így puha, rugalmas, egészséges és illatos lesz. A sampon nem paraben mentes!