Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: mili, Módosítva: 2012. december 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyors, lehúzható szépségmaszk könnyű, nyugtató hatású és frissítő zselé formájában. Eredménye azonnal látható, kiválóan felfrissíti a bőrt. A maszk hármas hatású: Hámlasztó – eltávolítja az elhalt hámsejteket, selymessé varázsolva a bőrt. Élénkítő – eltűnteti a fáradtság jeleit, felfrissíti és erősíti a bőrt. Feszesítő – erősíti a szöveteket, ragyogóvá és élettelivé teszi a bőrt. Ajánlott fáradt, megviselt és erőtlen bőrre.

Gumuska

2018. január 24.

Amikor először kipróbáltam, még a ráncokat is eltüntette a homlokomról. Azóta sem okozott csalódást, valóban mind a három hatást produkálja, hámlaszt, élénkít és feszesit. A hatása napokig megmarad, az illata kellemes. Sehova sem megyek nélküle, egyszerűen hihetetlenül hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.