Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Testápolás

Illóolajok gazdag keveréke és mikroszkopikus holt-tengeri só adják a selymesítő sós testradír alapját. Hármas hatású: eltávolítja az elhalt hámsejteket, táplálja a bőrt, és lassítja öregedési folyamatát. Bódító illatú, aromás, hidratált réteget hagy hátra bőrön. A hámlasztás élénkíti a vérkeringést, ami a bőr intenzív megújításának tökéletes módszere, és selymes, a babák bőréhez hasonló tapintású bőrt eredményez. Különösen ajánlott cellulit kezelésére, napozás előtt illetve szaunában. A hámlasztót kókusz olaj, szezám olaj, avokádó olaj, édesmandula olaj, szőlőmag olaj, olíva olaj, jojoba, E-vitamin és holt-tengeri ásványok gazdagítják.