Hean

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kata.nagy, Módosítva: 2014. október 16.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Új generációs alapoó, mely egyesíti a bázist, az alapozót és a korrektort

• Mattosít, elrejti a bőr hiányosságait, kisimítja a bőrt.
  • Nem kelt maszk hatást!
  • Könnyű textúrája biztosítja az egyenletes bőrfelületet.
  • Az alapozó speciális fényszórási technológiával készült, mely lágyítja az arc vonásait és élénkíti annak tónusát.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bokordarab

2017. január 3.

Nagyon fontos hogy megfelelően hidratáljuk az arcbőrünket mielőtt feltesszük ezt az alapozót. Viszont utána gyönyörűen mattosít, elfedi a bőrhibákat eléggé alaposan, megfelelő púderral kiegészítve tökéletes. Nagyon sokat kutattam ilyen minőségű alapozó után. Az egyetlen negatívum, hogy "sehol" sem lehet kapni sajnos, nehéz beszerezhetősége miatt kap csak tőlem 4 csillagot. Egyébként amikor én vettem akkor ez 4800Ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

BrigittaG

2016. szeptember 17.

+ Nagyon jol fed, jol kenheto, jo az illata, jo az allaga, konnyen adagolhato.
- Erzekeny borre egyaltalan nem ajanlom, nekem azonnal kijottek a pattanasaim, kiszaritott, allergias reakciom lett.
Update: 10 napja nem hordom, az arcom javuló félben van, de még mindig katasztrofális az átlaghoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

+ Nagyon jol fed, jol kenheto, jo az illata, jo az allaga, konnyen adagolhato.

Nancika

2016. szeptember 15.

Először egy fotózás erejéig használták rajtam, és már utána is eléggé kipattogtam. Aztán másodszor sminkmodellként volt szerencsém hozzá. Valóban nagyon jól fed, kellemes viselet, ahogy hallottam, használni is jó volt, viszont nekem nagyon beült a pórusaimba, ami a végeredményen csak annyiban látszódott, hogy egyenletesített, viszont lemosáskor szinte lehetetlen volt kiimádkozni belőlük (ami nem tesz túl jót nekik). Emellett estére nagyon durva allergiás reakcióm lett tőle (de ahogy látom, nem vagyok vele egyedül). Igaz, tényleg "elkényeztetem a bőröm" és már az ABH kontúrpaletta túlzott használatától is kipattogok, de ez másodszor alig egy órát volt rajtam, és az egész arcom bedagadt és vörös lett. =/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

PanPls

2014. november 16.

Végre egy alapozó, ami jó a halottsápadt bőrömre! Nagyon jó állagú, kenhető, jó illatú, tartós. Megéri az árát =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.