Heeley Parfums

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A parfümkészítés egyik alaptémája a bőr. A Cuir Pleine Fleur eredetsiége abban rejlik, hogy virágos jegyeket mutat be, hogy elérje a luxusérzetű bőr hatását. Mimóza, akácia, rózsa és mézvirág társul a tradicionális bőrjegyek, a kasztóreum, a nyírfa és a vetiver mellé. A Nagy Gatsby illata lehetne: ritka angol sportautó, a tájat pedig az őszi falevelek színezik be.

Fejillat: bergamott, fahéj, ibolya

Szívillat: akácia, bőr, méz, rózsa

Alapillat: cédrusfa, kasztóreum, nyír, vetiver

hulcsi

2017. július 1.

A legfontosabb, amit elmondhatok róla, hogy az én bőrömről kb 5 perc alatt eltűnik. Tényleg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Bélabá

2016. december 1.

A Cuir Pleine Fleur-ben természetesen a bőr a főszereplő kéz a kézben járva az ibolyával. Őket, mint a duót éneklő párt kíséri a méz, nyír, rózsa, mimóza és cédrus összetételű zenekar. Hatósugara közepes, tartóssága kiváló, még 10 óra elteltével is itt illatozik rajtam ez a szépség. Bőrös illat ugyan, mégis olyan könnyed, mint a tavaszi szellő. Csak remélni merem, hogy a Heeley parfümház még sok-sok csodás illatot komponál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.