Helan

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Akos1018, Módosítva: 2019. március 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált

Ázsiai zsurló és echinacea szinergikusan aktív növényi komplexét tartalmazza, amely gyengéd a bőrhöz, csökkenti a kipirosodást, fokozza a bőr rugalmasságát, és azonnali enyhülést hoz a borotvált bőr számára, mentol tartalmának köszönhetően pedig különlegesen frissítő és élénkítő hatású.

Akos1018

2019. október 18.

Nemrég kezdtem el használni ezt az aftershave-et, és nagyon tetszik, hogy nem szárítja ki az arcom, úgy, mint az amit ez előtt használtam. Nagyon kellemes érzése van az arcomnak mi után használom, és a barátnőm szerint tök férfias az illata is! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.