Helan

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Akos1018, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Élvezze a hármas hatású hyaluronsav kivonatú Helan bio arc maszkot. Értékes alapanyagainak köszönhetően segít a bőr alatti sejteknek megtartani a sejtközti vizet, így természetes módon marad hidratált a bőrünk.
  • Egyensúlyban tartja a bőr rugalmasságát. A bambusz faszén elemeinek köszönhetően, amitől fekete a maszk színe, segíti eltávolítani a pórusokból a szennyeződést. Segít a bőr alatti kollagén és elasztin termelésében, miközben ragyogová varázsolja a bőrt színét.
  • Kitölti a pici ráncokat és azonnali hatásával puhább, bársonyosabb lesz tőle a bőrünk. Esszenciális zsírsavakban gazdag avokádót, Borago-t, grapefruit mag olajat és shea vajat tartalmaz. Együttesen rendkívül tápláló hatásuk van, így a bőrfellület hidratált és ápolt marad.
  • Öregedésgátló C-és E-Vitaminokat tartalmaz.