Helan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: irina.scassalcazzaia, Módosítva: 2019. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

irina.scassalcazzaia

2012. február 12.

Babapopsi simaságú bőrt szeretnél? Akkor ezt ajánlom!
Kb. 1 éve használom a terméket, most a másodikat fogyasztom, nagyon elégedett vagyok vele.
A dobozban három flakon van, az 1. a speciális arctisztító gél, amivel arcot kell mosni, tkp, olyan,mint egy folyékony szappan. A 2 flakon a hámlasztó szérum, ezt kell eloszlatni a megtisztított arcon és hatni hagyni kb 10 percig. Finom gyümölcssavas hámlasztásra gondoljatok, nem csíp, nem mar, egyszerűen csak eltávolítja az elhalt hámsejteket. Amikor letelt az idő, le kell mosni langyos vízzel jó alaposan, majd a megszárogatott arcra kell felvinni a 3. flakonból a fehér arcápoló fluidot, ami megállítja a hámlasztást és kiegyensúlyozza a savas PH-t.
Lehet hogy kicsit körülményesnek tűnik de egyáltalán nem az, közben lehet ezt-azt csinálni.
Kicsit borsos az ára, de csodálatosan sima arcbőrt eredményez, teljesen kémiamentesen, természetes anyagokkal. Szinte fellélegzik az arcom és eltűnik az érdesség.
A Hydrata 24H krémet használom utána, szuperül kiegészítik egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 12.

Babapopsi simaságú bőrt szeretnél? Akkor ezt ajánlom!
A Hydrata 24H krémet használom utána, szuperül kiegészítik egymást!