Helan

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Sehen, Módosítva: 2018. január 24.

Ennek  a romantikus illatkompozíciónak a kecses, kifinomult harmóniáját az ibolya mellett olyan virágos jegyek biztosítják mint az írisz gyökér, a pünkösdi rózsa, a jázmin, a gyöngyvirág, és a szerelem virágának is nevezett ylang-ylang. Az illat végül a fűszeres jegyek - a ciprus, a szantálfa és a vaníliavirág - sejtelmes simogatásában bontakozik ki.

Tisztán növényi összetevőkből, szintetikus illatanyagok és tartósítószerek nélkül.

egyboszorka

2019. április 2.

Amúgy nem lett volna rossz kedvem, főleg, hogy legkisebbem napok óta győzköd, hogy menjek hozzá feleségül, arra a kérdésre pedig, hogy " És akkor szegény apátokkal mi lesz ? " kész válasszal állt elő: " Majd VESZ egy másik nőt! "
Szóval, Helan Violetta. A fenti szösszenetet csak azért írtam le, mert így talán lesz 4- 5 sor haszontalanság.
Kifújáskor ibolya öt percig, aztán szúrós szantál némi önmagát szégyellő gyöngyvirággal...

Friss. @bélabá- nak simán elhiszem, hogy rajta jó, és tetszik neki, 2013- ban regisztrált, jó pár hasznos véleményt írt sok- sok megszállott, tisztességesen bukdácsoló, néha- néha mellényúló függőtárssal egyetemben, akikkel azért elég sok mindenen keresztülmentünk, és akik igyekeztek tisztességes, megalapozott véleményt írni az adott termékekről, pártatlanul, befolyásmentesen.
Sajnos a KM népszerűségének van néhány kevésbé bulis hozadéka, úgymint az erősen marketingszagot árasztó (egy megrögzött parfümmánt ugye vonzanak a szagok :D) véleménydömpingek, nem kevés ilyen fordult elő az utóbbi időben....
DE : Éviék kiszúrják, és azt kell mondjam, mi is :D!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

DE : Éviék kiszúrják, és azt kell mondjam, mi is :D!

Bélabá

2019. február 25.

Végre találtam egy igazán élvezhető, jó ibolya illatot! Rajtam tökéletesen hozza azt az érzést, amikor lakásunktól nem messze lévő árokparton sétáltunk, ami egészen hosszan telis-teli volt ibolya bokrokkal. Hatalmas csokrokat szedtünk minden évben. Nálam veri a Penhaligon's és a Molinard ibolyáját is, pedig ezek sem rosszak ám. Egészen meglepő módon viszonylag nagy szillázzsal rendelkezik és a kézfejemre fújt próba még fürdés után is érezhető volt. EGy próbát biztosan megéri vele tenni mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.