Helan

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Evamolnar1972, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A magas fényvédő faktor (50+SPF) megakadályozza a bőr károsodását napozás közben, az innovatív fényszűrőnek köszönhetően, még a legérzékenyebb bőrűeknek is.
  • Nem tartalmaz Nanotechnológiával készült összetevőket.
  • Védelmet biztosít az UVA és az UVB sugárzás ellen.
  • Az UVB védelmet nyújt a leégés ellen, az UVA védelem meg biztosítja a bőr idő előtti megöregedését.
  • A görögdinnye, málna, szezám és luffa olaj hozzáadásával antioxidánsokkal gazdagítottuk, míg az E-vitaminonnak köszönhetően megelőzzük a bőr öregedését.
  • selymes és kíméletes a bőrhöz.
  • friss, könnyű érzést biztosít, miközben a legegészségesebb napozást biztosítja számunkra
  • nem hagy foltot
  • nem tartalmaz kőolaj származékot, szilikont, ásványi anygokat, lanolint és PEG-et