Helan

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Evamolnar1972, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A magas fényvédő faktor (30SPF) megakadályozza a bőr károsodását napozás közben, az innovatív fényszűrőnek köszönhetően.
  • Védelmet biztosít az UVB és az UVA sugárzás ellen is.
  • A görögdinnye, málna, szezám és luffa olaj hozzáadásával antioxidánsokkal gazdagítottuk, míg a C, és E-vitaminoknakköszönhetően megelőzzük a bőr öregedését.
  • selymes és kíméletes a bőrhöz.
  • friss, könnyű érzést biztosít, miközben a legegészségesebb napozást biztosítja számunkra
  • nem hagy foltot
  • nem tartalmaz kőolaj származékot, szilikont, ásványi anygokat, lanolint és PEG-et