Helan

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Akos1018, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A magas szintű védelmet nyújtó SPF30 fényvédő faktor a legfinomabb és legérzékenyebb, könnyen kipirosodó bőr számára is lehetővé teszi a fokozatos, teljesen biztonságos barnulást. Az egymást kiegészítő, széleskörű, fotostabil védelmet nyújtó UV-szűrők kiegyensúlyozott kombinációján alapuló összetétel hosszú ideig aktív marad a bőrön, és teljes körű védelmet ad a napsugárzás káros hatásai és az idő előtti öregedés ellen.

mooo

2019. július 12.

Nagyon jó kis fényvédő ez! Konkrétan az első olyan fényvédő amit nem csak megveszek(utána elajándékozom), de használni is tudom. Nem csípi a szemem, nem fullad be a bőr alatta, Nem csinál sápadt, beteg arcszínt, lehet rá sminkelni, nincs kellemetlen szaga. Szeretem no és biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.