Helen

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rovett, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio vadrózsa olaj elegáns adagolós flakonban. Ellenőrzött ökológiai gazdaságból származó 100 % tisztaságú növényi olaj. Telítetlen zsírsavakban gazdag, kiváló ápolója az öregedő bőrnek, simítja és csökkenti a ráncokat. Csipkebogyó mag olajnak is nevezik, melyet évszázadok óta használnak az andoki indiánok is gyógyításra és a bőr ápolására. Alkalmazása külsőleg . Kozmetikai alapanyag. Használható illóolajok hígítására bázis olajként, sajátkészítésű kozmetikumokba és masszázsolajokba

Elyana

2017. március 2.

Én ezt használom reggelente arckrém helyett, illetve a sminkem alá és tökéletesen működik. Arcbőrtől is függ, de nekem beszívódik rendesen (óvatosan bánok az adagokkal) és a sminkem sem lesz fénylő tőle. Úgy érzem a bőröm meghálálja. Eddig csak éjszakára használtam egy-egy nehéz nap után, és akkor is látványos volt a javulás reggelre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Rovett

2016. október 24.

Mindenképpen bele kell keverni valamilyen kozmetikumba, hogy a bőr magába tudja szívni.
Már volt egy alapjáraton jól működő rutinom, szuper hatásos termékekkel. De mivel olajom még nem volt, megvettem. Már hosszas használat után esett le a Csipkerózsika mint mese, összefüggése a csipkebogyóval, és ennek hatásával. Miszerint világi bőröregedés gátló. :D
Én óriási csiganyál fan vagyok. Így ezt az olajat is egy csiganyál esszenciába keverem, minden nap. Ugye tudjuk, hogy a csiganyál is szuper anti aging, így dupla hatás.
22 évesen nem úgy estem neki az arcápolásom tökéletesítésének, hogy ráncos, és megereszkedett a bőröm. De így, hónapok elteltével, rá kellett jönnöm, hogy ezek a termékek úgy összekapták a bőröm, hogy csak pislogok. Feszes, mégis ruganyos lett. Élettel teli.
Fogalmam sincs mit művelhet egy érett bőrfelszínnel, de biztos vagyok benne, hogy a hasznára válna.
Btw.: A pattanásokkal egyenesen csodát művel. oké összesen 2-vel volt dolga, mióta használom, de 1 nap alatt visszafordította az egészet. Hosszan tartó gyulladásnak nyoma sem volt. És valószínűleg prevencióban is nagy ász, és nem véletlenül nem volt több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Emolliensek: Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil