Helena Rubinstein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2014. június 20.

• Exkluzív "Lash-Build" formulával kialakított
  • Testre szabott mennyiséget és csomó-mentes végeredményt ad
  • Pseudo műanyag polimerekkel végtelenül megnyújtja a szempillákat
  • Valódi arany és gyöngyház-részecskékkel átitatott
  • Felfogja és visszatükrözi a vakító fényt, miközben fokozza a fekete pigmenteket
  • Puha sörtéjű keféje elválasztja és újra-definiálja a szempillákat
  • Buja, drámai és csillogó végeredményt ad
  • Szemész által tesztelt

cremeblanche

2017. január 3.

Ezt a csomagolást egyszerűen nem lehetett ott hagyni. Annyira szépen csillog, annyira elegáns és annyira hívogató - és sajnos annyira high-end, hogy szívtam a fogam, míg kifizettem, de megtettem és alig vártam, hogy kipróbáljam. Sajnos azonban a várva várt hatás elmaradt, mert allergiás lett a szemkörnyékem tőle, egészen pontosan végig a szempillasoromnál piros, égető és viszkető pöttyök jelentek meg, ami sajnos a használat végét jelentette. A többi HR spirállal nem volt ilyen gond, de ettől el kellett köszönnöm 2 használat után, így sajnos nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

forraine.timea

2014. június 11.

4 hónapja használom ezt a szempillaspirált, és összességében nagyon elégedett vagyok vele. Szerencsére alapból hosszú pilláim vannak, ezeket nagyon szépen dúsítja és szétválasztja. Hagyományos keféje van, amit én valahogy jobban kedvelek, nekem könnyebb vele dolgozni. Az ára viszonylag magas, amit már a csomagolás is sejtet, igazi luxus termék. A kefe pont kellő mennyiségű festéket vesz fel, és a tubust is szépen vissza lehet zárni, így nem igazán szárad ki. A sminkes javasolta, hogy először az alsó szempillákat fessem ki vele, majd a felsőket. Gyönyörű szép a végeredmény, ami egész nap fent marad. Egyetlen hibája, hogy az alsó pillákról sajnos a nap vége felé elkezd leperegni. Összességében 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.