Heléne D' Arcy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Modern nőknek ajánlák. A virágos jegyek felfrissítenek. Illetjegyei: naracs, bergamott, citrom, sárgabarack, zöld levelek. Nőies, könnyű illat.

Demonshadow

2018. szeptember 3.

Tinédzser korom kedvenc illata. Akkor még nem igazán használtam parfümöket, de egyszer ezt anyu megvette ajándékba, és utána évekig csak ezt használtam. Nagyon kellemes illata volt a bőrömön, és bár nem volt túl tartós, az árához képest abszolút megérte. Még mindig van egy pici a régi fajta üvegből belőle a többi között, különleges alkalmakra tartogatom. Kicsit sajnálom, hogy évekkel ezelőtt beszüntették a gyártást, de valahol már kezdem megszokni, hogy minden számomra kellemes kozmetikummal így járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Macska

2012. március 30.

Én az activ fantázianevűt vettem meg, nagyon kellemes, diszkrét, finom illata van. Szerintem hasonlít egy kicsit a tussardi-inseide delight parfümhöz, amiből 2 üveggel is elhasználtam már :D
Tartósnak nem túl tartós, de tavaszra, nyárra kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Tartósnak nem túl tartós, de tavaszra, nyárra kitűnő.

pecsiseg

2011. december 1.

Ez az életöröm illata számomra. A rég várt tavaszt, vagy egy napfényes erdei sétát idéz. Nem tartós, de nagyon frissítő illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 1.