Helia-D Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Helia-D Botox Hatású Ránctalanító Maszk egy olyan látványos hatású maszk, amellyel a bőr új perspektívát kaphat. A maszk hibiszkusz magból kivont oligopeptid koncentrátumot tartalmaz, melynek ránctalanító, izomlazító, bőrfeszesítő hatása a botoxéhoz hasonló. Ez a maszkban található növényi eredetű "botox" a biológiai és mechanikai öregedésből adódó ráncok ellen egyaránt látványos védelmet nyújt. A Helia-D Botox Hatású Ránctalanító Maszk csökkenti az izomsejtek összehúzódását, melyek felelősek a ráncok kialakulásáért, és növeli a bőr természetes védekező képességét a szabad gyökökkel szemben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)