Helia-D Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Helia-D Glükóz Szérum glicerin alapú poliszaharid tartalmú hidratáló szérum, mely javítja a bőr rugalmasságát, és hidratáló hatású. A poliszaharidoknak köszönhetően a kollagén a bőr mélyebb rétegeibe is bejuttatható, látványos simaságot és feszességet eredményezve ezáltal.

Nanilia

2017. december 4.

Nagyon erős szérum. Elsőre nyakon öntöttem magam kb., iszonyatosan kevés kell belőle. Ultrahanggal biztosan jobb lenne, de bemaszírozható. Nem szívódik fel gyorsan, nagyon masszív... Illatra kb semleges, állagra mint egy erősebb olaj, vagy gél. Megfizethető! A hatása is remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.