Hello Kitty Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kimi

2015. január 26.

Ha nem lenne köze Hello Kittyhez valószínűleg nem figyeltem volna fel rá, mert alapszínek szerepelnek a kínálatban (bronz, türkiz, fekete, szürke..). Végül a HK és a szürke mániám győzött így megrendeltem a grafit (Berlin Motion) színt. Az égetett szemhéjpúderekhez hűen brutálisan pigmentált. Kitűnő füstös sminkek elkészítéséhez. Egész nap a helyén marad, nem kenődik, de könnyen lemosható. Csodaszép szemhéjpúder és dísz egyben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.