HelloSoap

Ár:   4450 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A Hello Barbados testradír zuhanyzás közben alaposan a bőrödbe dörzsölve nemcsak az elhalt hámsejteket távolítja el, de a kókusz és lime minden érzékre ható erejét segítségül hívva téged is egy távoli, évtizedes rumok illatától átjárt levegőjű, nádfedeles karibi bárba repít."