HelloSoap

Ár:   4450 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Testápolás

"Madagaszkár évszázadokon keresztül a rejtelmek szigete volt. Az afrikai kontinensről évmilliókkal ezelőtt leszakadt szigeten különleges, sehol másutt nem létező állat- és növényvilág fejlődött ki. Hasonlóan különleges testradírt szerettünk volna készíteni, mikor megalkottuk a pink színű, organikus madagaszkári vaníliarudakkal gazdagított Hello Madagascar-t. Tökéletesen tiszta, hidratált, vanília illatú bőrödön végigsimítva Te is elgondolkozol majd rajta, hogy az örök fiatalság titka talán az érintetlen madagaszkári dzsungel mélyén rejtőzik..."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ayase

2020. január 6.

Ez egy zseniális testradír, meg merem kockáztatni, hogy az egyik leghatékonyabb amit valaha használtam, pedig 10 éve heti rendszerességgel radírozok így elég sok terméket kipróbáltam már. Nagyon érdekes állaga van, ebben a kategóriában nem találkoztam még hasonlóval. Fantasztikus az illata, kevés is elég belőle, az árát abszolút megéri. A többit is ki fogom próbálni a márkától :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.