Helvetia Apotheke

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali és éjszakai ránctalanító krém. Ceramid, hibiszkusz és aloe vera kivonatot tartalmaz. Javítja a bőr feszességét,puhaságát,selymességét. Tengeri hínárkivonatot tartalmaz, melyet poliszacharidok gazdagítanak és intenzíven hatnak a ráncok kialakulása ellen.

VictoryFord

2019. február 18.

Nemrég kezdtem el használni. Eddig egy átlagos hidratáló krémnek tűnik. Könmyen beszívódik de hamar fényessé válik a bőröm használata után. Elhasználom de nyűgözött le. Vannak ennél sokkal jobb krémek is. Ránctalanító hatását eddig nem tapasztaltam. Ha mégis felfedezek valami változást jöv[k update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.