Henné Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2018. augusztus 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Színezi és egyben ápolja a hajat. Rendszeres használata mellett a hajnak tartást és fényes ragyogást ad, az ősz hajszálakat is színezi! Teljesen természetes, laboratóriumi körülmények között előállított ellenőrzött Henna őrleményből!

Kiszerelés: 100 g

Vala111

2020. október 30.

Én is külföldön is vettem egy bioboltban. A képen a Henne Color "Copper" látható ami 100% henna, ez rézvörsre festi az ősz hajat. Létezik erősebb színezőerővel rendelkező henna is ami sötétebb vörös végeredményt ad, de ez nem jelenti azt hogy ez rossz lenne. Én mindig magamnak keverem itthon a hennát indigóval a barna színhez.
A többi szín eredményhez nem tudok hozzászólni, csak annyit hogy a márkának van olyan hajszínezője is amiben Sodium Picramate van ( Mahogany, Auburn) ami nem tudom hogy mennyire rossz csak én megse akartam kipróbálni. Ezért jol meg kell nézni az összetevőket már ha valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Hollandiaban meg mindig kapni.Talasztalatom szerint apol, de nem szinez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Hollandiaban meg mindig kapni.Talasztalatom szerint apol, de nem szinez.

IdaLupino

2017. november 12.

Én 25 éve ezt a márkát használom és most hirtelen eltűnt a herbáriákból, ahol eddig vettem. Azt mondták, nem is lesz többet???!!! Mi történik??? Ez (volt) a legszuperebb Henna. Minden más, amit kipróbáltam, a nyomába sem ért... Most legutóbb már külföldről rendeltem, ami a szállítási költséggel eléggé megdrágította. Láttatok esetleg bárhol itthon, vagy hazai webshopban ilyen márkájú hennát?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

kofola

2017. április 12.

Nem azt az eredményt kaptam amire számítottam, de ez a hajam hibája. Sötét mahagóni használtam.Világosabb mint a krém formula. A hajam állagán sokat javított. Talán legközelebb indigóval használom, még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Démonka91

2016. január 20.

Tartós, szép színt produkál. Én az Auburn árnyalatot használom, és 2 órát hagyom a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Bibi

2014. november 14.

Igaz a hir,h ezt a hennat kivonjak a forgalombol, s csak a kikevert valtozat kaphato mostantol?

Ez az eddig általam próbált legjobb hennapor. Sosem festettem a hajam szintetikus festékkel,csak hennával, de nem is váltanék. Tökéletesen fed, nagyon szép árnyalatokkal,nincs olyan mű festékhatása, gyönyörűen csillog. Ricinusolajjal, melegvízzel (esetleg olívaolajjal, egy tojás sárgájával) egy tejföl állagú krémet keverek, s kb. 4-5 óráig hagyom fent. Ha időm engedi,akkor tovább is. Nagyon szép színe lesz tőle a hajamnak,selymesebb tapintása jó pár hétig és kevésbé zsírosodik, az olajhasználat ellenére is. Van krém változata is,de azt nem ajánlanám,mert nem sok jót olvastam róla. Abban vannak ammóniaszármazékok,tartósítószerek,mivel jó előre elkészítettek. A magas kockázati faktort nem értem,mivel ez gyakorlatilag egy növény porítva. Nálam tökéletesen bevált, a vörös árnyalatait mar 6 éve használom. Ajánlom mindenkinek:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

aliz1105

2013. december 21.

Én szerettem, 2 szer használtam, gesztenyebarna hajamon szép volt,a hajvégeket amik régen szókitve voltak,de már tobbszor ráfestve barnával,azokat a részeket nem olyan jól fogta be. A végeredmény nem lett rossz, nem volt annyira feltuno az eltérés. De annyira macerás a hennázás , hogy el ment a kedvem tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

molnar.dia

2013. december 14.

A legjobb minőségű henna amit használtam, vagy 5-6 évig. Gyönyörű puha és fényes lesz tőle a haj. Sajnos túl macerás ezért abbahagytam, viszont hajfesték allergiások is bátran használhatják (én az vagyok és ettől semmi bajom nem volt soha).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Szonya

2013. június 17.

Az én hennapasztám így néz ki: henna+ forró víz. Semmi több. Talán emiatt van, hogy nagyon nem jött be ez a márka, mert iszonyatosan morzsolódott, potyogott felkenés közben. Talán ha keverek bele egy kicsi olívaolajat, akkor működne, de teljesen elvette a kedvem a továbbiaktól, maradok egy másik márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

tilbog

2011. december 15.

Az ősz vöröses lett vagy barnás, Natasa? Nekem hosszú hajam van ősz hajszálakkal és nem szeretnék vegyi festéket, viszont vörös színt sem. Egyszer próbáltam de akkor nem volt még ősz benne. Jó vastag volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.