HerbaDoctor

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Angie1988, Módosítva: 2017. július 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan felszívódó éjszakai arckrém, alpesi rózsából kivont növényi őssejttel és emelt hyaluronsav tartalommal. Emellett tartalmaz még gyógynövényeket, értékes bőrtápláló gránátalma olajat, sheavajat, 24 karátos aranykolloidot.  A termék Q10 koenzim tartalma segítheti a bőr megújulását, amíg Ön alszik. Rendszeres használata csökkentheti a finom barázdák és ráncok mélységét, bőre élettelibb és feszesebb lehet. Parabén és mesterséges színezőanyagoktól, parfümtől mentes.

mrs.imperator

2022. január 6.

Nagyon régóta keresem a tökéletes esti hidratálót, úgy érzem megtaláltam :) Ez a krém minden, amit az ember kívánhat. Fantasztikus hatóanyagai vannak, az illatán érződik a friss gyógynövényes kikeverés, nem ilyen mű parfüm illatú hanem konkrétan a gyógynövények érződnek rajta. A bőröm csak úgy issza és imádja. Csodásan hidratál, amit én kifejezetten értékelek hogy gyönyörű matt lesz tőle egész napra az arcom, pedig nekem T-vonalban kifényesedő, gyorsan zsírosodó bőröm van! Bőrfiatalító, 24 karátos aranykolloid tartalmú, alpesi rózsa őssejt kivonatos gyógynövénykrém. Abszolút megéri az utolsó forintot is. Sok más krémmel az volt a bajom hogy nem elég zsíros és többszörös újrakenés után sem érzem elégnek a hidratáló hatását, nos ez a krém pont annyira zsíros amennyire kell de úgy, hogy beszívja a bőr és nem az a ragacsos kenődő trutyi! Erősen ajánlott!!! Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 6.