HerbaDoctor

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. március 16.

Kategória:   Szappanok

Testet és lelket kényeztető szappankülönlegesség, magas aranytartalommal. Finom illatú-, krémes, hidratáló, bőrápoló, nyugató hatású luxusszappan

Készült 24 karátos aranykivonatból, selymes vajakból (sheavaj), gyógyfüvekből és 100%-os tisztaságú illóolajakból, egyedülálló gyártástechnológiával.

kissagota

2016. november 10.

Nagyon nagyon jó illata van és rendkívül finom lesz a bőröm fürdés után, nem olyan mint a többi szappan amitől leesik a bőröm szinte olyan száraz lesz.
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Ajánlom mindenkinek!