HerbaDoctor

Ár:   1690 ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 gr   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. március 16.

Ár:   1690 ft
Kiszerelés:   100 gr
Kategória:   Szappanok

Testet és lelket kényeztető szappan-különlegesség, hozzáadott pozitív gondolatokkal és szeretettel. Kizárólag természetes alapanyagokból készült, kézzel, egyedülálló technológiával.

Összetevői rugalmasságot és csodálatos érzést biztosítanak a bőr számára. Aranykolloid tartalmánál fogva hidratálja, puhítja, nyugtatja a bőrt, segíti a sejtek megújulását.

teafaolaj az egyik legcsodálatosabb természetes, több mint 80 szerves alkotóelemből álló, tudományosan bizonyított gyógyító hatású kivonat. A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél nagyon elterjedt. Nélkülözhetetlen az intim fertőzés, pikkelysömör, arthritis panaszok esetén. Antibakteriális és antiszeptikus hatása miatt kiválóan alkalmas az elzáródott pórusok tisztítására, fertőtlenítésére és megelőző ápolására. A szappan anélkül tünteti el a pattanásokat, hogy közben kiszárítaná a bőrt, használatával csökken a bőr túlzott faggyútermelődése. Intim mosakodószappanként használva kiváló a fertőzések ellen.