Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyed dús hatású balzsam fehérbarack- és rózsaszirom-kivonatokkal.

sailorluna

2018. augusztus 2.

imádtam ezt a balzsamot a samponjával együtt. a vékony szálú, lelapuló hajamat kifésülhetővé tette, nem nehezítette el, az illata is kellemes volt. örülnék, ha újra gyártanák, szebb összetétellel, de ugyanolyan hatással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Anettke

2014. szeptember 23.

Tényleg csodaszer! Fantasztikusan simává és puhává varázsolta a vékonyszálú hajamat. Véletlenül bukkantam rá, de megérte. Nem a legnépszerűbb termék, de én imádom! :) Mindenképpen próbáljátok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.