Herbalance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A készítmény a haj fényét, rugalmasságát fokozó természetes anyagokat tartalmaz. A Samponnal megmosott hajon a hosszának megfelelő mennyiségű Hajbalzsam-Hajpakolást egyenletesen eloszlatjuk, alaposan bemasszírozzuk a fejbőrbe, majd néhány perc elteltével alaposan leöblítjük. A kezelés eredményeként csökkenhet a hajhullás, a korpás plakkok kialakulása, regeneráló, jótékony hatást fejthet ki a különböző sebekre és gyulladásokra. Visszaadhatja a haj fényét, rugalmasságát, így az selymes tapintású, jól fésülhető lesz. Erősen igénybevett, festet, dauerolt, töredezett haj ápolására kiválóan alkalmas.