Herbamedicus

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó eukaliptusszal és értékes gyógynövényekkel, amelyek a bőrt ellátják szükséges ásványi anyagokkal. Kellemes, friss illata az ásványi anyagok jótékony hatása ellazítja a testet, tisztítja a légutakat. Öntsön 1-2 kupaknyi Herbamedicus fürdősót folyó víznél a kádba, és hagyja feloldódni. A fürdési idő nem haladhatja meg a 15-20 percet. Fürdési hőmérséklet: 36 -38 ° C

Lina14

2023. augusztus 4.

A legintenzívebb eukaliptuszos fürdősó amit eddig találtam, nagyon kevés is elég belőle és náthaszezonban életmentő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.