Best of Beauty 2019

Herbária

Ár:   816 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A normál bőrre készült krémtusfürdő könnyű, hidratáló ápolást nyújt a bőrnek. Hatékonyan és kíméletesen tisztítja még az érzékeny bőrt is. Vitamin tartalmánál és természetes, növényi visszazsírozó anyagainál fogva egész nap kellemes érzést biztosít. A csalánkivonat mellett glicerint, E és B5 vitamint, valamint természetes visszazsírozó anyagokat tartalmaz.

EngelWhite

2019. március 24.

Kellemes illat, jó állag. Leértékelve vettem a Herbáriában. Átlagos tusfürdő, zuhanyzásra pont megfelelő. Nekem tetszik az enyhén édeskés illata. Nincs semmi extra bőrproblémám, ami miatt elvárásaim lettek volna vele kapcsolatban. Gondoltam kipróbálom, és úgy érzem, hogy használható. Én egyébként is sok tusfürdőt használok egyszerre (napi szinten váltogatom), így ez is tökéletesen beleilleszkedik a csapatba.
Mostanában fog elfogyni, gondolkozom, hogy újraveszem, ha addig nem találok valami újdonságot tusfürdők terén, ami jobban megtetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

DianaS

2016. március 2.

Én a Bijó szakáruházban szereztem még be, jó termék és nincs vele bajom de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

7ot

2015. július 29.

Télen használtam, amikor extra érzékeny volt a bőröm. A hidratáló képességét viszont megkérdőjelezem, de legalább nem ütött ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.