Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, baktérium- és gombaellenes hatású gyógynövény. Oldja a légző- és emésztőrendszer görcseit, köhögéscsillapító, köptető hatású. Főként meghűléses, hurutos légúti megbetegedése kezelésére alkalmazható. Forrázata szájüregi gyulladás, rossz szájszag esetén öblögetésre is használható.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Jó méregtelenítő, fertőtlenítő. A csalánnal együtt szeretem használni, és megfázáskor is szoktam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Gabriella888

2015. május 19.

Én gőzölésnél is szoktam használni, pattanásokra nálam bevált. Mentával szoktam még kombinálni, szépen csillapítja a gyulladást és nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Lory

2015. január 2.

Elsősorban megfázásnál szoktam használni,nagyon jó nyákoldó hatású,a letapadt váladékot felköhögteti.4-5 napos teakúra után lesz jelentős a javulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Lunita

2013. szeptember 1.

Légúti megbetegedésekre szeretem készíteni a teáját,
de fürdőt is lehet venni, felélénkíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Légúti megbetegedésekre szeretem készíteni a teáját,
de fürdőt is lehet venni, felélénkíti a bőrt.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.