Herbária

Ár:   2245 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noxika, Módosítva: 2016. április 18.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A kurkuma fő hatóanyag a kurkumin, amely polifenol csoportba tartozik.

Erős antioxidáns, terápiás alkalmazása nagyon hasnoló számos bioflavonoidéhoz, hatákony gyulladáscsökkentő, antibakteriális, antivirális (vírusölő), antimikróbás immunstimuláló vegyület. A kurkumin a CAMP-nek nevezett fehérje szintjének növekedését idézi elő,
amelynek fontos szerepe van az immunrendszer működésében, a gyulladások csökkentésénél.

Hatóanyagok a napi adagban (napi 2 tabletta): kurkuma por: 400mg, gyömbér por: 193,2mg

Csicsa

2018. március 18.

Nem tudtam mitől fáj a hasam napok óta , aztán rájöttem hogy ettől a tablettától.Az ízületi fájdalmakat nem csökkentette .Nekem nem vált be.😣

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

Noxika

2016. január 31.

Nyáron sokat edzettem, és a sok megerőltetéstől fájtak a térdeim. Olvastam, hogy a kurkuma jót tesz az izületeknek, ezért kezdtem el szedni. Észrevettem, hogy az arcbőrömnek is nagyon jót tett, sokkal ritkábban jönnek ki rajtam pattanások, valamint a térdeim sem fájnak már. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.